IndeksRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin gry

Go down 
AutorWiadomość
Kamysavatar


Karta postaci
Żywotność:
10/20  (10/20)
Wola:
13/20  (13/20)
Nieugiętość:
22/23  (22/23)

PisanieTemat: Regulamin gry   Wto Lip 12, 2011 8:32 pm

1. Administratorzy forum mają ostatnie słowo w każdym aspekcie związanym z grą Dragons of Shadow. Jako twórcy świata mogą decydować o jego formię.
2. Nie reklamujemy innych gier, za coś takiego grozi ban. Jeśli chcesz wymienić się z nami banerem pisz do Kamys, ona zajmuje się reklamą forum.
3. Nie spamujemy, spam grozi banem.
4. Nie propagujemy tematów nielegalnych takich jak pornografia, piractwo, narkotyki.
5. Nieusprawiedliwiona nieaktywność karana jest usunięciem z listy graczy u danego mistrza gry.
6. Obowiązkiem gracza jest wypełnić kartę postaci w profilu gdy jego karta zostanie pozytywnie oceniona i dopuszczona do gry.
7. Aby karta została dopuszczona do gry potrzebuje 2 akceptów więcej niż negatywów. Administracja zastrzega sobie jednak prawo aby kartę przepuścić mimo mniejszej ilości akceptów, lub nie dopuścić do gry mimo takiej możliwości.
8. Nie zezwalamy na grę postaciami istniejącymi w grach, książkach, filmach itp. Oczywiście można czerpać inspiracje, ale nie zrzynać całość.
9. Rasy specjalne i klasy można otrzymać jedynie za zgodą administracji gry (Kamys, Izdurbal).
10. Jeżeli chcesz zgrać klasą inną niż są dostępne, przed napisaniem karty postaci napisz podanie o przyjęcie klasy. Przyjęta klasa robi się jednak klasa ogólnie dostępna dla graczy (chyba że stanie się ona klasą specjalną). O pojawianiu się nowych klas decyduje tylko administracja, administratorzy mogą się jednak sugerować opinią mistrzów gry.
11. Lokalizacje tworzą mistrzowie gry, poza domami postaci.
12. Gracz nie kłóci się z mistrzami gry, a tym bardziej adminem.
13. Śmierć postaci oznacza koniec jej przygody, jeśli chcesz grać dalej stwórz nową postać.
14. Nie odpadamy za kradzież konta, oraz szkody wywołane przez innych użytkowników forum.
15. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu.
16. Wszystkie postacie muszą stosować się do zasad mechanicznych.
17. Wszystkie postacie podlegają tylko realiom świata DoS, inne realia nas nie interesują i w zasadzie ingerują w naszą fabułę co nie będzie mile widziane.
18. Na grze mogą pojawić się wulgaryzmy, erotyzm, brutalność oraz inne treści które mogą powodować szkody. Użytkownik czytający forum robi to na własną odpowiedzialność. Administracja nie ponosi odpowiedzialności tekstów zamieszonych.
18. Kolejność postów w fabułach wygląda w sposób następujący Mistrz gry > gracz. I tak na przemian chyba że mistrz gry uzna że ma być inaczej.
19. Dopuszczane są TS (Skoki czasowe do przodu), uprasza się jednak aby nie były one zbyt długie.
20. Zabrania się kopiowania treści zawartych na forum, chyba że będą one kopiowane w celu prywatnym.
21. Zakazuje się robienia multikont bez pozwolenia admina (sprawy kierować tylko do Kamys). Nawet jeśli z jednego IP ma korzystać brat/siostra/ktoś proszę napisać do admina.
22. Gracz nie musi mieć tego samego nicku co imię postaci, jednak w przypadkach kiedy są różne należy wkleić imię i nazwisko postaci do podpisu.
23. Podpis graczy musi dodatkowo posiadać link do karty postaci.
24. Zaczynamy grać postaciami żółtodziobów (młody najemnik, uczeń maga, początkujący leśnik, zwykły szary elf, młody wampir itp), postaciami które w żadnej dziedzinie nie są najlepsze. Na odstępstwa mogą udzielić zgody tylko twórcy świata.
25. Postacie zaczynają z rangą społeczną odpowiednią do rasy. Zmiana pojawia się wtedy gdy postać weźmie odpowiednią umiejętność przy tworzeniu KP lub administracja się na to zgodzi, ewentualnie status można zyskać w trakcie przygody (proszę mistrzów aby przesadnie nie rozdawali tytułów szlachcica, rycerza itp).
26. Imiona, nazwiska i przydomki postaci muszą być odpowiednie do klimatu gry! Za imiona typu XerDSS21 konta będą usuwane.
Powrót do góry Go down
http://dragons-of-shadow.forumpl.net
 
Regulamin gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin szkoły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragons of Shadow PBF :: Informacje na temat gry i forum :: Zasady gry-
Skocz do: