Dragons of Shadow PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragons of Shadow PBF


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kamys (twórca świata)

Go down 
AutorWiadomość
Kamys


Kamys (twórca świata) Admin111
Kamys



Karta postaci
Żywotność:
Kamys (twórca świata) 1bar-kopi_hspsher10/20Kamys (twórca świata) 2bar_hspshsr  (10/20)
Wola:
Kamys (twórca świata) 1bar-kopi_hspsher13/20Kamys (twórca świata) 2bar_hspshsr  (13/20)
Nieugiętość:
Kamys (twórca świata) Left_bar_bleue22/23Kamys (twórca świata) Empty_bar_bleue  (22/23)

Kamys (twórca świata) Empty
PisanieTemat: Kamys (twórca świata)   Kamys (twórca świata) Icon_minitimePią Lip 15, 2011 5:48 pm

I .Wprowadzanie

Jestem mistrzem gry już od dosyć dawna (koło 6 lat), udało mi się zdobyć nieco doświadczania w różnych systemach. I tych znanych i tych nie znanych, autorskich, systemach na gry MMORPG oraz PBF. Oczywiście posiadam swój ulubiony system i jest nim warhammer, jasnym będzie że klimat jaki będę się starała zbudować może kojarzyć się z ciężkim klimatem warhammera. Sam pomysł dosa narodził się w mojej głowie maja 2006 i przez kilka długich lat był grą MMORPG typu Vall. Z uwagi jednak na fakt iż nie jestem jeszcze najlepszą programistką MOORPG jak na razie śpi (ale go obudzę jak przyjdzie czas), zaś na jego miejscu pojawia się ten oto PBF.
Sądzę że jako mistrz gry jestem dosyć wymagająca, przynajmniej to na swój temat usłyszałam. Nie zdarza mi się za często zabijać graczy, jednak to nie oznacza że każdy będzie u mnie nieśmiertelny. Głupie decyzje, złe odgrywanie charakteru lub zwyczajnie chęć bohaterskiej śmierci mogą jak najbardziej odprowadzić do zgonu. Nie przyjmę jednak już żadnego gracza który zginał na moich sesjach za złe odgrywanie charakteru postaci.

Co do ilości postów to sama nie jestem pewna ile zdołam ich napisać w ciągu dnia. Będę się starała prowadzić klimatycznie, a to zajmuje czas. Dodatkowo ilość postów jest zależna od ilości graczy których będę mieć oraz mojego prywatnego wolnego czasu oraz samopoczucia. Za ponaglanie do odpisywania mogę się zrobić nieprzyjemna.

II. Rozdawanie punktów statystyk:
Nigdy nie rozdaje ich od groma, nie powiem w jakich odstępach czasowych będę je rozdawała i w jakich odstępach tekstowych... Jak się pojawią to będą i tyle. Jeżeli ktoś będzie na tyle odważny i sam będzie mnie prosić o punkty oberwie

III. Rozdawanie umiejętności i ekwipunku oraz artefaktów.
Na umiejętności trzeba sobie zapracować, zaś miecze nie leżą na każdym rogu ulicy tak jak i artefakty. Na mojej sesji nie spotkasz za wielu ułatwień, oczywiście nagrody są jednak przewidziane.

IV. Karty postaci
Trzymam dosyć wysoki poziom ocen którego nie obniżę nikomu, nie zależne od tego czy będzie znajomy czy nie, czarny czy biały, czy będzie miał dysleksje czy nie. Nie chce ci się postarać = nie szanujesz mojego czasu i mnie. Sprawdzam każdy aspekt kart postaci, ważne są dla mnie wszystkie elementy fabuły (zwłaszcza charakter), oraz mechaniki.
Nie przyjmuje kart postaci gdzie wiek postaci mechaniczny nie zgadza się z wiekiem fabularnym.
Powrót do góry Go down
https://dragons-of-shadow.forumpl.net
 
Kamys (twórca świata)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragons of Shadow PBF :: Informacje na temat gry i forum :: Mistrzowie gry-
Skocz do: