Dragons of Shadow PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragons of Shadow PBF


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kontakt

Go down 
AutorWiadomość
Kamys


Kontakt Admin111
Kamys



Karta postaci
Żywotność:
Kontakt 1bar-kopi_hspsher10/20Kontakt 2bar_hspshsr  (10/20)
Wola:
Kontakt 1bar-kopi_hspsher13/20Kontakt 2bar_hspshsr  (13/20)
Nieugiętość:
Kontakt Left_bar_bleue22/23Kontakt Empty_bar_bleue  (22/23)

Kontakt Empty
PisanieTemat: Kontakt   Kontakt Icon_minitimeCzw Lis 08, 2012 5:57 pm

Witajcie moi drodzy, chciałam podać maila kontaktowego do którego ma dostęp zespół tworzący grę. W miarę możliwości w razie pytań proszę piszcie na adres dos-pbf@o2.pl

Wiadomości mogą znikać w natłoku naszej codziennej poczty na prywatnych skrzynkach, a ten mail istnieje tylko po to abyście mogli się przez niego kontaktować w sprawach DoSu.
Powrót do góry Go down
https://dragons-of-shadow.forumpl.net
Gość
Gość




Kontakt Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt   Kontakt Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 10:33 pm

A wydawać by się mogło, iż zawsze istnieje dodatkowo opcja zapytania na forum.
Huh... cóż dawno nie zaglądałem tutaj i szczerze myślałem, iż Ty i Iz zarzuciliście pomysł pisania... to też miło zobaczyć, iż się pomyliłem...

Z racji, iż nie dostrzegam sensu pisania na wasz prywatny adres mailowy w sprawach o naturze ogólnej pozwólcie, że uczynię to w tym miejscu… tym samym niejako niszcząc harmonię tego spokojnego forum wyrażającą się w jednakowej ilości tematów i postów w nich zawartych

Najłatwiej byłoby zapytać o to kiedy skończycie ale zdaję sobie sprawę, iż byłoby to dosyć naiwne bądź głupie pytanie. Hmm… o ile dobrze pamiętam wasz wiek… macie studia bądź już pracujecie… rok licencjatu? No cóż nieważne… Jakby na to nie patrzeć godne podziwu, że chce się wam cokolwiek robić. Wracając do sedna… Czy potraficie zarysować ogólny koncept tego co chcecie ostatecznie osiągnąć?

Huh… Jakby to powiedzieć by być dobrze zrozumianym. Wszystko co do tej pory zamieściliście na forum można by porównać do ludzkich organów. Och i mówiąc to oczywiście nikogo nie krytykuję wykonaliście miejscami nawet dobrą robotę. Napisaliście mózg, serce jakąś nereczkę czy kiszkę a dla smaku dorzuciliście kilka losowo wybranych mięśni. Wszystko wspaniale … ale moja ciekawość domaga się wpierw szkieletu „konstruktu”, który tworzycie.

Jak szeroki będzie wasz świat?
Ile w ostateczności krain?
Ile ras? Ile klas?
Ile bestii?

Rozumiesz? Jestem głodny tych wszystkich nieobleczonych w narządy gnatów. Zanim zabiorę się do czytania detali chciałbym zobaczyć ogólny zarys, szkielet waszej pracy. Hmm… ciekawe czy to co napisałem jest zrozumiałe…. No cóż…

Drugie pytanie wynikające z czystej próżnej ciekawości: ktokolwiek napisał na maila?

Ach tak… jeszcze coś…
1. Podwójne „S” w Shadow w grafice głównej
2. Zdaję sobie sprawę, iż masz sentyment do nazwy „Dragons of The Shadow”… i choć Bóg mi świadkiem jestem wdzięczny za wykasowanie „the” … to czy jesteś pewna, że chcesz zostawić ostatecznie taką nazwę? Zarówno Black Dragon jak i DoTS miały angielską nazwę… ale wydaję mi się ( i jest to wyłącznie moje skromne zdanie), iż lepiej byś uczyniła gdybyś ostała przy polskiej nazwie.

Ot to tyle… z racji, iż nie jestem najbardziej pożądanym gościem zostawię forum w spokoju i obiecuję, iż nie będę zbyt często nawiedzał. Acha i powodzenia w pisaniu

Powrót do góry Go down
Kamys


Kontakt Admin111
Kamys



Karta postaci
Żywotność:
Kontakt 1bar-kopi_hspsher10/20Kontakt 2bar_hspshsr  (10/20)
Wola:
Kontakt 1bar-kopi_hspsher13/20Kontakt 2bar_hspshsr  (13/20)
Nieugiętość:
Kontakt Left_bar_bleue22/23Kontakt Empty_bar_bleue  (22/23)

Kontakt Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt   Kontakt Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 8:35 pm

Ło 100 lat nie widziałam twojego nicku : ) cóż sporo rzeczy jest jeszcze nie dopracowanych i nie napisanych. Nie będę teraz opowiadać na pytania, dam do sprawdzenia jak skończymy... O ile kiedyś skończymy - ale mam nadzieje że tak. Iz napisał już bardzo dożo, ja się zastałam, ale jak skończę (a jestem na dobrej drodze bo po długim czasie zaczynam znów pisać), to będzie powoli można grac i ocenić co i jak. Przepraszam za brak odp na mailu, będę go musiała zmienić na inny.

Co do błędu grafice dostrzegłam dopiero po kilku dniach, ale na razie nie zmieniłam bo będę zmieniała całą grafikę nim forum wystartuje na poważnie, bo na razie jest tylko powijakiem na rusztowaniach.

Nazwa na pewno zostanie ta, zaczęło się od tej nazwy i a niej się skończy, trochę melancholijne ale trudno.

Dzięki za wszystkie uwagi, w ogóle dzięki za posta : ) dobrze jest zobaczyć twój nick. Mam nadzieje że na wszystkie pytania odpowiemy jak już wystartujemy.
Powrót do góry Go down
https://dragons-of-shadow.forumpl.net
Sponsored content





Kontakt Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt   Kontakt Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kontakt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragons of Shadow PBF :: Informacje na temat gry i forum :: Ogłoszenia-
Skocz do: